Nie ma głupich pytań…

Wiemy, że Internet jest pełen anonimowych ekspertów udzielających rad w każdym temacie. Niestety często ich wiedza pozostawia wiele do życzenia. Dlatego projektując InstytutMłodych.PL chcieliśmy stworzyć miejsce w sieci, gdzie młodzi znajdą fachowe i wiarygodne odpowiedzi na swoje pytania…

Jeśli tylko zachcą nam je zadać!

Zapraszamy więc do pisania do nas ze wszystkimi pytaniami jakie dotyczą młodych. Obiecujemy, że fachowo zajmiemy się tematem, a odpowiedzi udzielą ludzie specjalizujący się w danym temacie.  A dzięki temu, że odpowiedzi udzielamy publicznie pomagasz rozwijać się także innym!

Dbamy o Twoją anonimowość. Wiemy jednak, że nie wszyscy tak dojrzale podchodzą do tego zagadnienia i dlatego nigdy nie publikujemy żadnych danych osoby, która zadała nam pytanie. Wszelkie informacje kontaktowe, pozostają tylko do naszej wiadomości. Dlatego śmiało – zadawaj pytania!

Jesteśmy otwarci na problemy młodych ludzi. Jeśli masz pytanie z dziedziny dojrzewania, prawa dotyczącego młodych (oczywiście, nawet jeśli skończyłeś/skończyłaś 18-ście lat wcale nie oznacza, że nie jesteś już młody/młoda!) oraz innych zagadnień, śmiało skieruj je do nas!

Email: pytania(małpka)instytutmlodych.pl

Możesz też użyć poniższego formularza:

Zadaj pytanie

Twoje dane osobowe pozostają tylko do naszej wiadomości. Nigdy ich nie publikujemy!

  Recent on Blogar

  Witajcie w InstytucieMłodych.pl!
  Odwiedźcie nasze laboratorium!
  Windows 11 – recenzja
  Narodowy
  Skip to content