Instytut Młodych.PL powstał aby przekazywać wiarygodną i pewną wiedzę potrzebną osobom młodym. Pisząc wszystkie publikowane tu artykuły opieramy się wyłącznie na wiarygodnych źródłach naukowych, a w przypadku sekcji prawnej na konkretnych przepisach.

Publikowane teksty są także sprawdzane przez ekspertów z danej dziedziny.

Warto jednak mieć na uwadze, że naukowa wiedza nigdy nie jest ostateczna i z czasem, niektóre twierdzenia w wyniku nowych badań ulegają zmianie. W jeszcze szybszym stopniu zmianie ulegają przepisy, na których opieramy się przygotowując artykuły do sekcji prawnej.

Nie jesteśmy jednakże nieomylni – podczas pisania wielu artykułów jakie są tu publikowane, może wkraść się błąd, który nie zostanie dostrzeżony także na etapie korekty i sprawdzania tekstu przez eksperta.

Jeśli więc zauważysz tutaj błąd, nieprawdziwą informację, albo taką, którą uległa już dezaktualizacji z uwagi na np. zmianę przepisów czy nowe badania naukowe, bardzo prosimy o to byś taką informację przekazał nam. Zobowiązujemy się, że z największą uwagą przychylimy się do każdego takiego zgłoszenia i jeśli będzie to konieczne poprawimy wskazany artykuł. Dodatkowo nie zostawimy bez nagrody osobę, która wskazała nam błąd.

Dotyczy to także mniejszych błędów, takich jak chociażby literówek. Prosimy, abyś nie wyśmiewał ich w komentarzach, ale po prostu napisał o nich nam. Także natychmiast po przeczytaniu tekstu się do nich odniesiemy.

Przygotowaliśmy specjalny adres e-mail pod który możesz wysłać w tej sprawie wiadomość: korekta <małpka> instytutmlodych.pl. Jeśli chcesz możesz także użyć poniższego formularza, dostępnego poniżej:

    Narodowy
    Skip to content